Servis motocyklů Brno, Blansko, Vyškov

Vážení zákazníci,
I v tomto roce se pro Vás snažíme dále rozšiřovat portfolio našich služeb. Pro tento rok jsme pro Vás připravili další novinku. Tzv. SERVISNÍ LINKU

Pro stále stoupající počet našich zákazníků z oblasti Brna a okolí jsme se rozhodli zavést pravidelnou bezplatnou svozovou rozvozovou linku směr Olomouc-Brno-Olomouc. Stejně jako u zimní dopravy motocyklů je tato služba zdarma a to během celého roku.

Trasa SERVISNÍ LINKY zahrnuje tyto města: Olomouc, Prostějov, Kojetín, Kroměříž, Vyškov, Rousínov, Slavkov u Brna, Brno, Kuřim, Tišnov, Blansko, Boskovice, Letovice. Ke všem uvedeným lokalitám přidáváme okruh 15 km zdarma.

Pravidelná linka již existuje, ale doposud byla cesta hrazena od okruhu 30km od Olomouce. Díky velkému zájmu jsme se rozhodli dále tuto službu zpřístupnit všem zájemcům zdarma!

Jak servisní linka funguje?

Po telefonické domluvě si v dohodnutý termín přímo k Vám domů přijede naše vozidlo s přijímacím technikem který na místě sepíše závady či Vámi požadované servisní práce. Sdělíme Vám přibližný termín, kdy bude Váš motocykl opraven a motorku si odvezeme k nám do servisu, kde si jej přebere příslušný mechanik. Po zjištění závad nebo nacenění ND a servisních prací se s Vámi spojíme pro informaci o servisní činnosti, ceně či konzultaci o rozsahu prací. Po e-mailovém odsouhlasení všech úkonů Vám sdělíme konečný termín provedení práce. Následně Vás budeme informovat o hotovém servisu.

Váš motocykl si můžete vyzvednou přímo u nás, nebo Vám jej opět přivezeme k Vám domů, nebo na místo, které si určíte.

Platba za servisní práce probíhá buď převodem na náš účet před předáním motocyklu dle elektronicky zaslaných podkladů, nebo hotově při předání motocyklu.


Přejeme Vám mnoho šťastných kilometrů v letošní motorkářské sezóně a těšíme se na Vaši návštěvu
PPT MOTO servis Olomouc